2018

_______________________________________________________________________________________________

Výsledková listina  v Absolutním pořadí

 

 

                                                            2017

_______________________________________________________________________________________________

Závod se nekonal.

 

 

                                                          2016

_______________________________________________________________________________________________

Výsledková listina  v Absolutním pořadí

 

Výsledková listina  v kategorii Klasik

 

Výsledková listina  v kategorii Speciál

 

Výsledková listina  v kategorii Kozí dech ženy 

            

                                                             2015

_______________________________________________________________________________________________

Výsledková listina  v Absolutním pořadí

 

Výsledková listina  v kategorii Klasik

 

Výsledková listina  v kategorii Speciál

 

Výsledková listina  v kategorii Kozí dech ženy 

            

                                                             2014

_______________________________________________________________________________________________

Výsledková listina  v Absolutním pořadí

 

Výsledková listina  v kategorii Klasik

 

Výsledková listina  v kategorii Speciál

 

Výsledková listina  v kategorii Kozí dech ženy 

            

 

                                                            2013

_______________________________________________________________________________________________

Pořadí v kategorii KLASIK                                                                                       Pořadí v kategorii SPECIÁL

 1.Radek Schuster – 24 kol                                                                                        1.Petr Koutský – 29 kol
 2.Petr Zdeněk – 24 kol                                                                                               2.David Šanda – 28 kol
 3.Jan Klapka ml. – 23 kol                                                                                           3.Jakub Křeček – 27 kol
 4.David Schuster – 23 kol                                                                                                4.Jan Špindler – 25 kol
 5.David Popelář – 22 kol                                                                                                  5.Radek Šanda – 22 kol
 6.Jan Klapka st. – 22 kol                                                                                                  6.Jiří Šole – 21 kol
 7.Petr Bejšák – 21 kol                                                                                                      7.Ondřej Flídr – 4 kola
 8.Milan Vít – 20 kol
 9.Michal Fojtík – 20 kol
10.Roman Vallo – 18 kol
11.Michal Oplt – 18 kol
12.Jaroslav Veselý – 17 kol
13.Rudolf Vallo – 17 kol
14.Lucie Bočková – 16 kol
15.Jan Uher – 16 kol
16.Miloš Landa – 16 kol
17.Pavel Vágner – 15 kol
18.Radovan Mróz – 14 kol
19.Pavel Stinka – 13 kol
20.Ladislav Adamec – 12 kol
21.Josef Uher – 4 kola

                                                          

 

 

                                                             2012

 

________________________________________________________________________________________________

Pořadí v kategorii KLASIK                                                                                Pořadí v kategorii SPECIÁL

1.Petr Zdeněk – 23 kol                                                                                         1.Jakub Křeček – 27 kol
2.Honza Klapka – 23 kol                                                                                       2.Milan Fiala – 27 kol
3.David Popellář – 23 kol                                                                                     3.Martin Štepka – 26 kol
4.David Schuster – 23 kol                                                                                           4.David Šanda – 25 kol
5.Petr Bejšák – 21 kol                                                                                                 5.Zdeněk Nachlinger – 24 kol
6.Michal Boček – 21 kol                                                                                               6.Ondra Rechcígl – 20 kol
7.Radovan Mráz – 19 kol                                                                                            7.David Ušák – 19 kol
8.Radek Schuster – 19 kol                                                                                          8.Vítek Hlavaček – 19 kol
9.Vladimír Horvat – 18 kol                                                                                           9.Radek Šanda – 18 kol
10.Jaroslav Veselý – 18 kol                                                                                        10.Přemysl Vavruška – 17 kol
11.Pavel Vágner – 18 kol
12.Jan Špindler – 18 kol
13.Tomáš Parus – 17 kol
14.Jan Plha – 17 kol
15.Vaclav Petr – 17 kol
16.Jan Klapka st. – 16 kol
17.Josef uher – 14 kol  
18.Zdeněk Uher – 13 kol
19.Miloš Landa – 11 kol     
20.Dominik Rychtařík – 7 kol